Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur
ArabicAzerbaijaniBulgarianCroatianDanishDutchEnglishFrenchGermanGreekHungarianItalianJapaneseLatvianNorwegianPolishPortugueseRussianSerbianSlovenianSpanishSwedishTurkishUkrainian

Çağrı Merkezi / (0392) 227 91 77

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

Evimkıbrısta emlak platformu; profesyonel,dinamik,çalışkan ve prensip sahibi kadromuzla; hem emlak arayanlara hem de emlak ilanı verenlere en ayrıcalıklı hizmeti vermek ve sizlere emlak sektöründe ayrıcalık kazandırmak için gece gündüz çalışmakta olan bir platformdur. Kıbrıs'ın en geniş veri ağına sahip ve en hızlı serverlarını kullanan platformumuz sizleri çevirimiçi ortamda en hızlı işlemleri yapmanız için en profesyonel hizmeti vermektedir. Platformumuz güvenlik açısından Kıbrıs'ın en güvenilir emlak platformudur. 

Emlak arayan ve ilan verenleri güvenilir uzman kadromuz,teknik ekiplerimiz ve altyapımız ile tek bir çatı altında buluşturmaktayız. Emlak sektöründe önemli kararlar almanızı sağlayacak bu platform sizlere yatırım yapma sürecinde yardımcı olmayı ve en profesyonel hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Ağustos 2018 yılında kurulan platformumuz kendini günden güne yenilemekte olup, uzman kadromuzla birlikte sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Sizlerin memnuniyeti bizler için vazgeçilmez bir unsurdur. Uzman kadromuz ve yenilikçi sistemlerimiz sayesinde emlak sektöründe Kıbrıs'ın lider platformu olma yolunda ilerlemekteyiz.

Emlak kategorisindeki uzmanlığımızın yanı sıra, sizlere emlak sektöründe kaliteyi artıracak hizmeti ve verimliliği maksimum seviyeye çıkaracak yeniliklerin ufkunda ilerliyoruz.

EVİMKIBRISTA bir emlak acentesi değildir. Bizler emlak acentelerini,emlak danışmanlarını,müteahhitleri ve inşaat firmalarını profesyonel portföyümüzde toplayıp, ilanlarını bütün dünya ile paylaşmalarını sağlayan Kıbrıs'ın en hızlı ve en güvenilir EMLAK PLATFORMUYUZ.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.
Ücretsiz İlan Ver!
Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.
Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.
İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!
İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0392) 227 91 77
Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır. Kurumsal Web Tasarım 392 Bilişim